Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

•      Платна реклама

Погода

Головна » Чемпіонат області
    1 2 »

Категорія: Чемпіонат області |   |  Просмотров: 2000 |  Дата: 12.07.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

13.03.2008

Image

У Чернігові відбулася звітно-виборча конференція обласної федерації футболу. Делегати з усієї області відзначали, що на місцях у футболі мають місце деструктивні процеси, адже до наймасовішого заходу нема діла ні чиновникам, ні місцевим підприємцям. Такий стан справ у футболі не можна надалі залишати без уваги.

Вчора відбулись матчі 4 туру Чемпіонату області з футболу в Вищій лізі, в жодній з ігор не відбулось сенсацій, лідери прогнозовано отримали перемоги, ось результати всіх ігор:

ФК.Шина - ФК.Полісся - 1-4

ФК.Ревна - ФК.ЮСБ  0-0

ФК.Славутич - ФК.Юність  2-2

ФК.Ніжин - ФК.Куликівка  3-1

ФК.Єдність-2 - ФК.Авангард  2-1

ФК.Агротрейд - вихідний

Вчора пройшов 3 тур чемпіонату області в вищій лізі загалом все пройшо без сенсацій,але вже на старті чемпіонату є перший скандал в якому фігурує ЮСБ Чернігів і Полісся Добрянка, а саме в матчі цих клубів в першому турі за Полісся грав Дмитро Бойко, який заявлений за естонський Калев Сілламає і має статус професіонала а це за положенням не допустимо і тому Поліссю зараховано технічну поразку 3-0, відтак Добрянці після 3 турів на останньому місці з нулем в графі очки

Две первые игры чемпионата области завершились для команды ЮСБ с небольшими скандалами, что ранее не замечалось за командой. В первом матче черно-желтые встречались с вице-чемпионом прошлого чемпионата командой Полесье с Добрянки. Но как оказалось, в составе последних играл Дмитрий Бойко, который заявлен за эстонский Калев Силламяэ. То есть, он является профессиональным футболистом, а участие таковых в чемпионате черниговской области запрещено. Итак, команда ЮСБ подала протест в федерацию футбола в черниговской области. В итоге победу Полесье признали не честной и присудили ей техническое поражение 3-0. Второй скандал произошел в матче с черниговской Шиной. В средине второго тайма игрокам ЮСБ Владимириру Шерело и игроку Шины Сергею Чеснокову надоело играть в футбол и решили устроить матч по боксу. Этот бой не долго продлился, но после матча, они снова начали выяснять отношения между собой в кулачном бою. Явным фаворитом этого поединка был Сергей Чесноков и как доказательство этого - сломаный нос Владимира Шерело. На даный момент инцидент не исчерпан и окончательный результат будет на следующей неделе.

Нирвана - Репки 4-3

31 травня 2009 року о 16-00 ФК.Шляховик приймає на своєму полі команду Цукровик, це буде центральний матч 3 туру чемпіонату Бобровицького  району, матч буде цікавий і захопливий адже будуть грати два принципові суперники які ні вчому не поступаються один одному і нашому клубу буде важко здобути перемогу але наше спільне бажання всіх гравців досягти успіху і перемоги відіграє важливу роль в цьому матчі.Загалом статистика зустрічей команд між собою на користь ФК.Шляховик, але не варто забувати що наша команда суперниця дуже сильна і знею треба рахуватись і не потрібно її недооцінювати.Отже за період з 2006 по 2008 роки між командами відбулось 8 офіційних матчів в яких 4 рази перемагав ФК.Шляховик - 6-3, 3-0, 2-1, 3-2, Цукровик переміг 2 рази один раз 4-0 і один раз технічна перемога +:-, також було дві нічиї в рамках кубку району 1-1 та 2-2 але в серії пенальті в цих матчах обидва рази з рахунком 5-4 переміг і пройшов далі ФК.Шляховик.
    Отож загальна статистика ФК.Шляховик така 4 перемоги, 2 нічиї, 2 поразки, різниця мячів  17-13.
    Як бачимо статистика ще раз підтверджує принциповість цього матчу і хоч статистика говорить про нашу перевагу, але остаточна відповідь про те хто сильніший буде дана 31 травня 2009 року о 16-00 на міському стадіоні "Колос".
    Запрошуємо всіх вболівальників ФК.Шляховик прийти в неділю 31 травня на футбол і підтримати нашу команду на шляху до перемоги.

В суботуі було зіграно матчі 2 туру чемпіонату області в вищій лізі і знову не обійшлось без сенсації, ФК.Агротрейд з села Припутні обіграв на виїзді сенсаційно віце-чемпіона області 2009 року ФК.Полісся з смт.Добрянка 1-0 і продовжує лідирувати в чемпіонаті після двох турів.

Саме так всуботу стартував новий чемпіонат і вже є перша сенсація після першого туру, ФК.Агротрейд з села Припутні що на Ічнянщині з впевненим рахунком 3-0 в себе вдома обіграли лідера чемпіонату команду ФК.Ніжин і вийшли на перше місце після першого туру, ось  результати всіх матчів:

ФК.Агротрейд - ФК.Ніжин       3 - 0
    ФК.Єдність-2 - ФК.Славутич  1 - 0
    ФК.Авангард - ФК.Ревна        1 - 0
    ФК.ЮСБ - ФК.Полісся (Д)        0 - 1
    ФК.Полісся (К) - ФК.Шина - буде зіграний 20 травня 2009 о 16-00.

У повільній блідій грі «Єдність»-2 виявилася сильнішою за «Полісся» з Добрянки завдяки голу Поліщука у самому кінці зустрічі.

9 травня. Гагарін. ~2500 глядачів. температура +23. початок 16.00

Суддя: Марченко Д. (Чернігів)

Полісся: Падун, Ардальянов (к), Левенецький (Коротя, 46, Булак, 83)), Білоусов, Бойко, Донець, Сердюк, Круковець, Цупрунов (Бєлка, 75), Романенко, Чорний

Тренер: Бобович

Єдність-2: Крупниченко, Якименко (к), Комар, Малофей, Мацута, Тимошенко (Миронов, 76), Поліщук, Ващенок (Тприкін, 47), Мчедишвілі, Легеда, Самадак (Воробей, 73),

Тренер: Бакун

Голи: Поліщук, 88

Всего месяц назад две сильнейшие любительские команды региона, Полесье и Едность-2, схлестнулись в Нежине, чтобы выявить обладателя Суперкубка Черниговской области. Тогда победа была за Едность-2, совершившей впечатляющий камбэк после перерыва, отыгравшей 0:2 во втором тайме и вырвавшей победу 3:2.

main1.jpgУ субботу 2-го травня у Добрянці відбувся один з двох пів-фінальних матчів розіграшу кубка області з футболу.

Пілся перемоги у першому матчі 0:1, "Полісся" приймало гостей з Ніжина з одноіменного футбольного клубу, на власному полі.

Завдяки президенту "Полісся" Івану Чаусу підтримати фарм-клуб "Десни" з Чернігова виїхала групанайпалкіших уболівальників головної команди області.

Щодо гри, то тут одразу було помітно, що футболісти "Полісся" не збираються віддавати зароблений ще у першому матчі гандикап, і одразу ж почали з атак. Дуже гарну гру показав лідер добрянців, у минулому й лідер, та улюбленець публіки уболівальників "Десни" - Валентин Круковець, який постійно виводив на ударні позицї нападників нашої команди, але нажаль у першому таймі реалізувати перевагу футболістам "Полісся" так і не вдалося.

У другому таймі малюнок гри не змінився - добрянці постійно володіли перевагою, але на відміну від першої половини гри, у другому таймі вдалося реалізувати її у забиті м'ячі. А вдалося це зробити Володимиру Білці. Цей м'яч і виявився переможним у зустрічі.

Таким чином "Полісся" отримало перемогу за сумою двох матчів з рахунком 2:0 і вийшло до фіналу, який відбудеться 9-го травня о 16:00 в м. Чернігові, на стадіоні ім. Ю.О. Гагаріна. Суперником нашої команди буде Єдність-2 з Плисок, яка у повторному матчі обіграла "Авангард" з Корюківки з рахунком 2:1.

Таким чином 25 квітня у 1/4 фіналу були зіграні такі матчі і були зафіксовані відповідно такі результати:

Технікум (с.Сосниця) - Полісся (с.Добрянка)    0 - 3

Агротрейд (с.Припутні) - ФК Ніжин   1 - 4

Авангард (м.Корюківка) - Шина (м.Чернігів)  3 - 1

ФК.Славутич - Єдність-2 (с.Плиски)  0 - 1

Утворились такі пари 1\2 фіналу Кубку області :

ФК.Ніжин - Полісся (с.Добрянка)
    ФК.Єдність-2 (с.Плиски) - Авангард (м.Корюківка)

Матчі 1\2 фіналу будуть зіграні 2 травня.

У суботу 18-го квітня стартував черговий Кубок області з футболу. цього року у ньому стартувало 16 команд, які під час жеребкування утворили такі пари: Козелець - Полісся, Технікум (Сосниця) - ЮСБ (Чернігів), Факел (Жовтневе) Агротрейд, Автомобіліст - ФК "Ніжин". Колос (Смолянка) - ФК "Авангард" (Корюківка), ФК "Мена" - Шина (Чернігів), Маяк (Лихачів) ФК "Славутич" і Юність (Борзна) - ФК "Єдність-2".

У цьому матчі зійшлися дві кращі команди області, а саме добрянське "Полісся" та футбольний клуб "Єдність" з села Плиски.

Вся гра видалася дуже напруженою, дивлячись на гру важко було сказати, це грають обласні команди. У першому таймі ініціативою володіли футболісти "Полісся", яким двічі вдалося відзначитися, спочатку розписався у воротах номінальних гостей - Валентин Круковець, а за кілька хвилин потому  рахунок у матчі подвоїв Ігор Донець. На перерву команди відправилися за рахунку 2:0 на користь Полісся.

Цікаво, що сказав наставник плисківців своїм підопічним під час перерви, але на другий тайм вийшла  зовсім "інша" команда, яка дала добрянцям не лише гідний бій, а й змогла вирвати перемогу з рахунком 3:2.

Сьогодні в селі Марківці відбувся перший в цьому році футбольний турнір під назвою "Кубок відкриття футбольного сезону - 2009", в турнірі взяли участь такі команди як, Кобижча, Марківці, Вороньки, Мирне, Цукровик, Лукашівка, Ст.Басань, Н.Басань та ФК.Шляховик (м.Бобровиця), турнір пройшов цікаво і захопливо, за регламентом турніру матчі були на виліт і складались з двох таймів по 15 хвилин, якщо після фіксувалась нічия то пробивались післяматчеві пенальті, варто зазначити що серед всіх 8 матчів тільки т...