Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Всього відповідей: 369

• Обговорити на форумі

•      Платна реклама

Погода

Головна » 2009 » Серпень » 30 » Полісся стартувало в Кубку України серед аматорів.
    Полісся стартувало в Кубку України серед аматорів.
    17:46
    Сьогодні "Полісся" стартувало у розіграші Кубка України з футболу серед аматорських команд.

Нагадаємо, що суперником нашої команди по 1/8 фіналу була команда "Звягель-750" з міста Новоград-Волинський.

Першими у матчі відзначилися гості, Сергій Алаєв вдало замкнув простріл з флангу, та господарі не згнітилися і досить швидко змогли відновити рівновагу.

Після перерви "Полісся" просто таки "рознесло" "Звягель" - двічі відзначився Валентин Круковець, і під завісу матчу остаточний рахунок встановив

Володимир Бєлка. 1:4 - перемога "Полісся". Відзначим, що у середені другого тайму обидві команди залишились в десятьох, після маленької сутечки

на полі у "червоне світло" перед собою побачив один з гравців "Звягеля" і наш Андрій Скарлош, завтра має відбутися засідання дисциплінарного

комітету, і там буде вирішено на скільки матчів Андрій буде відсторонений від футболу.

Матч-відповідь  пройде 2-го вересня у Добрянці на стадіоні "Полісся". Початок матчу о 17:00.

У парі переможець якої може стати наступним нашим суперником ( в разі якщо "Полісся пройде далі) Едність-2 (Плиски) - Хіммаш з житомирської

області перший матч завершився з нічийним рахунком 3:3.