Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Погода

Головна » 2008 » Листопад » 28 » Підсумок чемпіонату — срібні нагороди
    Підсумок чемпіонату — срібні нагороди
    14:55
    У трьох попередніх зустрічах чемпіонату України з футболу у вищій лізі серед жіночих команд чернігівська «Легенда» завжди програвала харківській команді «Житлобуд—1». Четвертий поєдинок між ними мав ще і принципове значення з медальним відтінком.

Суперниці добре вивчили манеру гри одна одної. Тому і не запропонували чогось нового у цьому матчі. Гра йшла на рівних протягом усіх 90 хвилин. Ініціативою володіли почергово. Порівну створили і небезпечних моментів.

Однак гості на стадіоні «Текстильник» один раз все—таки «провалилися», коли йшла додаткова хвилина першого тайму. Порахувавши, що за лічені секунди до перерви нічого не трапиться, вони послабили пильність. Спочатку харків’янки недбало відбили м’яч, а потім не підстрахували свої ворота, коли стрімко проходила Віра Станкевич. Чернігівка рішуче взяла на себе ініціативу і довела атаку до логічного кінця — 1:0.

Решта часу безкомпромісної боротьби не змінила ситуацію з рахунком. Коли закінчився матч, то надійшло повідомлення, що головний переслідувач наших землячок у боротьбі за друге місце, калуський «Нафтохімік», програв маріуполькам — 0:2. Під дружні аплодисменти вболівальників гравці «Легенди» на радощах кинулись вітати одна одну із завоюванням срібних нагород.
    До кінця фінальної частини чемпіонату України залишилось провести ще два тури, але результати суперниць вже нічого не вирішують у розподілі медалей.
    З цьогорічним чемпіоном — командою «Житлобуд—1» — чернігівки зустрінуться ще раз, 6 грудня у фіналі розіграшу кубка країни. Гра відбудеться у Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова.

Категорія: Ж.Ф.К.Легенда | Переглядів: 930 | Додав: stas-pavlenko | Рейтинг: 0.0/0 |