Судді: І. Токаренко (Миколаїв), Р. Криницький, П. Павленко (обидва Чернівці).

Рівне: Козіброда, Гергелюк, Дмитрук, Бєлобровський (Любар, 46), Мельничук, Кінах (Полончук, 87), Українець (Ткачук, 70), Морозенко (Гаврилюк, 66), Ковальчук, Майдан (Жук, 46), Козлюк-к (Тивончук, 59). Тренер: Микола Філій.

Плиски: Галігузов, Ломко, Якименко, Городов (Стецюк, 55), Влаєв, Чабак, Гаврильченко, Соловйов (Поліщук, 71), Євсеєв (Іванов, 38), Слободян (Журба, 68), Охременко (Бутрак, 46). Тренер: Вадим Лазоренко.

Гол: Іванов (90+2).

Попередження: Гергелюк (29), Кінах (34), Ткачук (87).

Не вдалося рівненському "Вересу" на оптимістичній ноті завершити в рідних стінах першу частину чемпіонату. Приймаючи "Єдність", господарі поступилися із мінімальним рахунком — 0:1. З таким же рахунком підопічні Миколи Філіна перемогли суперника в Плисках.

Матч почався атаками господарів. Незважаючи на важке футбольне поле, рівняни намагалися в дебюті відзначитися. Гості досить спокійно захищалися, не забуваючи при цьому проводити контратаки.

Після перерви характер гри не змінився. Наставники обох команд провели численні заміни. Як показав кінцевий рахунок матчу, вгадав з ними наставник гостей. Саме гравці, які вийшли на заміну, організували гол на другій компенсованій хвилині. Бутрак пробив м'яч влучив у стійку й відлетів у поле. Здавалося, небезпека минула. Проте першим на добиванні був Іванов. Він без підготовки пробив і влучив у ворота. Козіброда не зміг врятувати становище. А що ж господарі? На жаль, у команді не знайшлося лідера, який повів би за собою партнерів. Справді гольових моментів у другому таймі "Верес" не створив.

Категорія: Ф.К.Єдність | Переглядів: 894 | Додав: stas-pavlenko | Рейтинг: 5.0/1 |