Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Всього відповідей: 369

• Обговорити на форумі

•      Платна реклама

Погода

Головна » 2008 » Листопад » 16 » Текстова трансляція матчу Фенікс-Іллічівець-Десна
    Текстова трансляція матчу Фенікс-Іллічівець-Десна
    16:56
    "Фенікс-Іллічовець"-"Десна"
    (0:0)
    16.11.2008
    Час(хв.) Рахунок Коментарі
    94'  1:2  Гру завершено. Вітаю всіх з ПЕРЕМОГОЮ.
    92'  1:2  Фенікс атакує, намагаючись врятувати гру.
    90'  1:2  Небезпечний штрафний у воріт Десни. М'яч від стінки виходить за межі поля.
    90'  1:2  До основного часу зустрічі додано 4 хвилини.
    83'  1:2  Гол в ворота Десни забив Мустафаєв.
    78'  0:2  Замість Панчука на поле вийшов Чуланов.
    77'  0:2  Віч на віч з воротарем Фенікса виходив Сердюк. Але переграти воротаря йому не вдалося.
    70'  0:2  Небезпечно по воротам Фенікса пробивав Кобець, м'яч пройшов трохи вище воріт.
    68'  0:2  Пенальті за фол проти Мостового реалізував Кучеренко.
    63'  0:1  Десна атакує.
    62'  0:1  Жовту каркту отримав Кучеренко.
    54'  0:1  Всеж Євстафієв не зміг продовжити гру. Замість нього на поле вийшов Кондратюк.
    52'  0:1  Данченко виходив віч на віч з воротарем Десни. Федоренко врятував команду від голу.
    50'  0:1  Данченко в падінні небезпечно пробивав по воротах Десни. М'яч пройшов повз ворота.
    47'  0:1  Пошкодження зазнав Євстафієв, але він знайшов в собі сили і зміг повернутись на поле.
    46'  0:1  Розпочалася друга половина гри.
    45'  0:1  Перший тайм закінчився. Десна виграє.
    37'  0:1  Небезпечний удар по воротам Десни, але Федоренко відбиває його.
    32'  0:1  Гра вирівнялась и проходить переважно в центрі поля.
    25'  0:1  Після пасу Тимура Рустамова гол забив Сергій Старенький
    14'  0:0  Небезпечно пробивав Мостовий. Воротар Фенікса рятує свою команду від голу.
    13'  0:0  За розмови з арбітром жовту картку отримав Кобець.
    10'  0:0  Десна володіє перевагою. Фенікс захищається і допускає багато фолів.
    2'  0:0  Гра розпочалася. Десна атакує.
     0:0  Шановні вболівальники!
    Запрошуємо Вас на онлайн трансляцію матчу Фенікс-Іллічовець - Десна.
    Початок 16-го листопада о 12:00.
     0:0  До вашої уваги склад Десни: Федоренко, Стоян Денис, Сангаре, Стоян Максим, Панчук, Євстафієв, Кобець, Рустамов, Старенький, Кучеренко, Мостовий
    Категорія: Ф.К.Десна | Переглядів: 837 | Додав: stas-pavlenko | Рейтинг: 0.0/0 |