Словенія − Україна − 0:3

Голи: 0:1 Апанащенко (27), 0:2 Апанащенко (41), 0:3 Лишафай (54).

Україна: Баранова, Котик, Мазуренко, Ходирєва, Ващенко, Лишафай, Чорна, Сухорукова, Дятел, Зінченко, Апанащенко.

Статус фаворита

У неділю, 26 жовтня, національна жіноча збірна України здобула перемогу у першому стиковому матчі за вихід до фінальної частини Євро-2009.  Наша команда, яка посіла друге місце у 5-й відбірній групі, не даремно вважалася фаворитом цієї пари. Збірна Словенії, що вона фінішувала на третій позиції у 3-му квартеті, віддала суперницям територію, продемонструвавши своє прагнення до контратакуючої гри. Українки, затративши деякий час на розвідку, стали регулярно створювати небезпечні моменти біля воріт господарок. І  коли б Віра Дятел та Алла Лишафай діяли більш сконцентровано, рахунок було б відкрито ще до закінчення першої 15-хвилинки.

Дубль Апанащенко

Нарешті Фортуна посміхнулася найкращому бомбардиру української збірної Дарині Апанащенко. Після ефектної двоходівки за участю Наталі Зінченко та Алли Лишафай форварду залишалося тільки переправити м’яча у порожні ворота. Ще до перерви Апанащенко відзначилася вдруге, впевнено реалізувавши вихід сам на сам із словенським голкіпером − 2:0.

Крапка від Лишафай

Питання щодо переможця двобою фактично було знято на початку другого тайму. Це Лишафай, вдало долучившись до атаки, на всі сто використала позиційну помилку суперниць. Після потужного удару нашого захисника з-за меж карного майданчика воротарю залишалося тільки розвести руками.

Матч-відповідь − у Чернігові

Підсумкова виїзна перемога з рахунком 3:0 надає збірній України чудовий шанс вперше в своїй історії потрапити до європейської топ-12. Матч-відповідь пройде на чернігівському стадіоні імені Юрія Гагаріна 30 жовтня. Початок − о 18.00. Телеканал «Мегаспорт» транслюватиме гру у прямому ефірі.

Джерело інформації ffu.org.ua
    Категорія: Збірні України | Переглядів: 941 | Додав: football-cn | Рейтинг: 5.0/1 |