Головна » 2008 » Жовтень » 23 » WU-17: впевнений початок українок

Яковишин (30), 2:0 Яковишин (39), 3:0 Воронцова (48), 4:0 Воронцова (62).
    Україна:
    Чапко, Павлюк, Байгарович, Тельна, Джуренко, Сорокіна (Бочківська, 78), Овдійчук, Іванішин, Яковишин, Воронцова, Басанська (Зубчик, 66).

На зустрічних курсах
    З перших хвилин поєдинку українки позначили свої переможні амбіції. Вони збільшували тиск на ворота опонентів і кілька разів були близькими до того, аби відкрити рахунок. Щоправда, дещо оговтавшись, суперниці провели дві гострі атаки, одна з яких ледве не закінчилася голом. Мінтаутайте Кінтаре виходила віч-на-віч із голкіпером «жовто-синіх» після помилки захисників, але пробила поруч зі стійкою.

Голи-близнюки
    Скористатися своєю ігровою перевагою підопічні Миколи Лисенка спромоглися лише на 30-й хвилині матчу, коли Дарина Воронцова, отримавши м’яч у центрі поля, філігранною передачею вивела Оксану Яковишин на побачення з воротарем литовської збірної Вікторією Магалінською. Пробивши на техніку, українка відкрила лік забитим голам у цій дуелі. Друга гольова комбінація нагадала першу. На вістрі атаки знову опинилася Яковишин − 2:0!

Воронцова не жаліє суперниць
    Друга половина зустрічі проходила в тому ж руслі, що й перший тайм. «Синьо-жовті» продовжували створювати багато небезпечних моментів, два з яких принесли результат. Найкращою в складі нашої команди стала Дарина Воронцова, яка записала на свій рахунок дві гольові передачі і стала автором другого дублю.

Мета − фінальна четвірка
    Загалом за головний трофей посперечаються 40 збірних, які поділені на десять квартетів. До весняного раунду проб'ються переможці груп і шість збірних, що займуть другі місця. На наступній стадії, жеребкування якої відбудеться 19 листопада, 16 колективів буде розбито на чотири групи. До фінального турніру, що, як і торік, пройде на швейцарському стадіоні «Коловре», потрапить лише четвірка найкращих.

Календар матчів у 3-й відбірній групі Євро-2008 (W-17)

23 жовтня. Угорщина − Молдова − 13:0, Україна − Литва − 4:0

25 жовтня. Угорщина − Литва, Молдова − Україна

28 жовтня. Литва − Молдова, Україна − Угорщина

Категорія: Збірні України | Переглядів: 854 | Додав: football-cn | Рейтинг: 5.0/1 |