Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Всього відповідей: 369

• Обговорити на форумі

•      Платна реклама

Погода

Головна » 2008 » Жовтень » 16 » "Житлобуд-1"-"Легенда" 4-2.Бій за чемпіонство програно
    "Житлобуд-1"-"Легенда" 4-2.Бій за чемпіонство програно
    20:19

"Легенда" програла.І не тільки принциповий матч лідеру цьогорічної першості.Програно фактично чемпіонат.Золоті медалі вже недосяжні,а за срібні ще треба поборотись.Інших же завдань,окрім завоювання призового місця,"Легенда" ніколи і не ставила.
    Матч у Харкові розпочався багатообіцяюче.Перша ж атака "Легенди" - і гольовий момент у воріт соперниць,але Юлія Корнієвець б'є вище воріт.Проходить якихось 5 хвилин і - пенальті,але вже в Чернігівські ворота.0-1
    Атаки накочуються то на одні,то на інші ворота.Минуло ще 5 хвилин - і рахунок зрівнявся.З подачі Вікторії Крилової забиває Наталія Боярова.Але невдовзі знову пенальті б'ють Харків'янки.1-2.До речі,є деякі сумніви щодо правомірності призначених 11-метрових ударів.Але як би там не було,а шальки терезів все більше схиляються в бік лідерів.Перший тайм закінчується за рахунком 1-3.
    Другу половину гри "Легенда" знову починає з атак.Два виходи один на один з воротарем.Але безрезультатно.
    Не забиваєш ти,забивають тобі.Дошкульна контратака харків'янок-і рахунок стає навіть непристойним для такої обопільно гострої гри.І як компенсація за страждання-пенальті на користь черніговских футболісток.Вікторія Крилова б'є точно.
    Тепер у жіночому чемпіонаті -перерва в зв'язку з матчами збірної України за збірної Словенії-26 жовтня- у Дравограді і 30 жовтня - у Чернігові.
    "Легенда" свій наступний матч проведе 4 листопада.З калуським Нафтохіміком.
    Категорія: Ж.Ф.К.Легенда | Переглядів: 920 | Додав: football-cn | Рейтинг: 5.0/2 |