Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Всього відповідей: 369

• Обговорити на форумі

•      Платна реклама

Погода

Головна » 2008 » Жовтень » 10 » Футзал. ЧС-2008. Україна – Китай 4:2. Перші на проміжному фініші
    Футзал. ЧС-2008. Україна – Китай 4:2. Перші на проміжному фініші
    16:14

У другому груповому етапі світової першості збірна України виступатиме в одному квартеті з командами Бразилії, Італії та Ірану. Це з’ясувалося після завершення останніх матчів першого раунду. Наші земляки обіграли Китай із рахунком 4:2 і посіли перше місце в групі С. Другими фінішували аргентинці, обігравши команду Гватемали − 2:1.

Португальців «відчепили»

Передостанній день першого раунду змагань позначився одним цікавим результатом у групі В. Збірна Італії, ведучи в рахунку після першого тайму зустрічі з парагвайцями, поступилася в підсумку − 2:4. Таким чином апеннінці посіли у своїй групі друге місце, пропустивши латиноамериканців на перше й «відчепивши» команду Португалії. Ці три колективи набрали по дев’ять очок, і довелося рахувати різницю м’ячів.

Паралельні підрахунки

Оглядачі припускають, що у Скуадрі Адзуррі намагалися вирахувати найкращий варіант продовження боротьби. З другого місця італійці потрапляли до квартету, в якому гратимуть Бразилія, а також переможець нашої групи та друга збірна групи D (нею виявився Іран), уникаючи зустрічі з іспанцями та росіянами. У зв’язку з цим у пресі вистачало припущень щодо стратегії наставників збірної України: до якої з чвертьфінальних груп краще потрапити нашій команді, знаючи, як розвиваються події в паралельній зустрічі між Аргентиною та Гватемалою.

«Аптекарська» перемога Аргентини

Аргентинці своє завдання − не програти, аби взагалі не опинитися за бортом змагань − виконали, здобувши «аптекарську» перемогу − 2:1. Українці, зважаючи на те, в якому стилі вони вели гру проти відвертого аутсайдера групи, також керувалися певною стратегією. Вельми показовими стали події на 18-й хвилині першого тайму. Легчанов не реалізував 10-метровий, а китайці, організувавши стрімку контратаку, відповіли голом Ху. Для підопічних бразильського наставника Фаріньї цей м’яч став лише четвертим на турнірі. Втім, радість азіатів була недовгою. За 13 секунд до перерви Замятін встановив рівновагу − 1:1.

Кінцівка, сповнена пристрастей

Він же на 33-й хвилині вивів «синьо-жовтих» уперед, завершивши чітку комбінацію у штрафному майданчику збірної Китаю. Гол став яскравою ілюстрацією до того, як саме здобуваються перемоги «на класі». Гол Ільдара Макаєва, котрий у цій зустрічі вперше на турнірі відчув себе повноправним гравцем «основи», поклав початок фіналу − як для цього, надто вже спокійного матчу, сповненому пристрастей. Ху, автор єдиного голу збірної Китаю, вразив наостанок ще й свої ворота, а під завісу гри наші, розігруючи «зайвого», дали можливість відзначитися голкіперу китайців Женю. Той ударом з руки поцілив у ворота через увесь майданчик.

***

Україна − Китай − 4:2 (1:1).

Голи: 0:1 Ху (19), 1:1 Замятін (20), 2:1 Замятін (33), 3:1 Макаєв (37), 4:1 Ху (37, автогол), 4:2 Жень (39).

Україна: Іваняк; Вахула, Рогачов, Макаєв, Сильченко; Романов, Іванов, Чепорнюк, Замятін, Легчанов, Журба.

Китай: Жень; Лянь, Лю, С.Жань, Ху; Вань, Хуань, Ю.Жань, Ву, Чен, Лі, Тянь.

Арбітр − Бехарі (Фіджі).

Попереджений Ву. Попереджений і на 37-й хвилині вилучений Лю.

Легких суперників не залишилося

Отже, групи другого етапу набули такий вигляд: Е − Бразилія, Італія, УКРАЇНА, Іран; F − Росія, Парагвай, Аргентина, Іспанія. Збірна України матиме в цьому раунді такий календар зустрічей: 11 жовтня (початок матчу − о 18.30 за Києвом) − гра проти Італії, 12-го (18.30) − з Іраном, 14-го (16.30) − з Бразилією. По дві найкращі команди з кожної групи здобувають право продовжити боротьбу безпосередньо за нагороди в півфіналах, які заплановані на 16 жовтня. 18-го відбудеться поєдинок за «бронзу», а фінал розпочнеться 19 жовтня о 16.30.

Для любителів статистики

Пропонуємо вашій увазі результати заключних турів першого групового турніру, а також підсумки боротьби у квартетах. Група А: Бразилія − Куба − 9:0, Росія − Японія − 9:1. Бразилія − 12 очок, Росія − 9, Японія − 6, Куба − 3, Соломонові Острови − 0. Група В: Італія − Парагвай − 2:4, Португалія − Таїланд − 3:2. Парагвай, Італія, Португалія − по 9 очок, Таїланд − 3, США − 0. Група D: Іспанія − Уругвай − 3:0, Іран − Чехія − 3:2. Іспанія, Іран − по 10 очок, Чехія − 6, Лівія, Уругвай − по 1.

Категорія: Збірні України | Переглядів: 828 | Додав: football-cn | Рейтинг: 5.0/1 |