Голи: 1:0 Сухорукова (5), 1:1 Фернандес (45).
    Україна: Баранова, Мазуренко, Чорна, Котік, Пекур, Дятел, Фришко (Бойченко, 78), Ващенко, Лишафай, Апанащенко, Сухорукова (Зінченко, 57).
    Попередження: Чорна (90+3) − Нето (54).

Вдалий початок
    З перших хвилин матчу українки захопили ігрову та територіальну перевагу і вже на п’ятій хвилині відкрили рахунок. Дарина Апанащенко, отримавши м’яч на правому фланзі, зробила навісну передачу у штрафний майданчик, а Наталія Сухорукова, яку загубили захисники, не залишила жодного шансу голкіперу португалок − 1:0. Забивши гол, підопічні Анатолія Куцева не зупинилися на досягнутому й продовжували шукати шляхи до воріт Нейде Сімоеш. Гарні нагоді відзначитись змарнували Світлана Фрішко та Віра Дятел. Після потужного удару першої м’яч пройшов трохи вище поперечини, а спробу Дятел вразити ворота технічним ударом у дальній кут парирувала воротар гостей.

Слово капітана
    Не зумівши розвинути успіх, господарки віддали ініціативу суперницям, сподіваючись зловити португалок на контратаках. Декілька з них мали завершуватися результативно, але знову під час вирішального удару українкам бракувало влучності. А ось підопічні Арнальдо Куньї використали свій шанс зрівняти рахунок. Помилкою захисту скористалася капітан гостей Едіт Фернандес, яка перекинула і оборонців і необачно вийшовшу з воріт Надію Баранову − 1:1.

Вирішальний двобій
    Після перерви гра переважно проходила у центрі поля, українки були більш активні, але забити переможного м’яча їм не вдалося. Таким чином, у матчі із аутсайдером групи збірна України перериває свою переможну серію з шести поєдинків у кваліфікації та, набравши очко, випереджає свого головного конкурента на путівку до фінальної частини Євро-2009 − команду Данії − лише на бал. Доречи, вирішальний двобій між українками та датчанками у Виборгу 1 жовтня у прямому ефірі транслюватиме канал «Мегаспорт».

Данії потрібна перемога
    Нагадаємо, за регламентом, до фінальної частини Євро-2009, яка пройде у Фінляндії, автоматично потраплять переможці кожної з шести груп. Отже, у останньому матчі з Данією підопічних Куцева влаштує і нічия, а ось господаркам, аби обігнати українок і напряму потрапити до Фінляндії, потрібна лише перемога. В іншому випадку, датчанки разом із іншими володарками других місць та чотирма найкращими з третіх команд проведуть у жовтні стикові зустрічі. Наразі разом із господарями фіналу право змагатися у вирішальній стадії вже вибороли німкені. Вільними залишаються 10 путівок.