Арнальдо КУНЬЯ
    95'

Нагадаємо, що вирішальну зустріч між командами України та Данії у Віборгу ви зможете прочитати зі сторінок не тільки нашого он-лайну, але й подивитися по телебаченню. У прямій трансялції поєдинок покаже телеканал "Мегаспорт". Дякуємо за увагу до нашої он-лайн трансляції. До нових зустрічей.

94'

Гра завершена, сьогодні наші дівчата отримали гідний опір від свого суперника і це не може не хвилювати напередодні ключового поєдинку у Данії, проти місцевої команди.

93'

Чорна Тетяна [Україна]. За балачки з арбітром. Матч з Данією відбудеться вже без Тетяни, це її друга картка у відборі до ЧЄ.

91'

До основного часу арбітр додає 4 хвилини.

91'

Сільвія Брунейра [Португалія] замінюється на Даніела Велосо [Португалія].

91'

Ващенко Юлія [Україна] замінюється на Василюк Ірина [Україна].

90'

Травма португальської футболістки і гравці та врачі показують тренерові про необхідніть заміни.

89'

Зінченко Наталія [Україна]. Висока передачу у напрямку дальньої стійки, але Сімоеш на виході забирає мяч.

88'

Софія Вієйра [Португалія] замінюється на Ліліана Мартінс [Португалія].

85'

В діях обох команд забагато сумбуру, на полі йду вязка боротьба.

80'

Бойченко виборола право на кутовий, але після його подачі Апанащенко головою пробиває вище воріт.

79'

Після кутового Апанащенко пробиває головою, але піймати на необачном виході Сімоеш не вдалося - мяч пройшов повз воріт.

78'

Фришко Світлана [Україна] замінюється на Бойченко Ольга [Україна].

77'

Ініціатива поступово переходить до гостей, вони вже частіше бувають біля воріт Баранової.

74'

Апанащенко після передачі Зінченко мчить флангом, намагається накрутити захисника, але робить це не зовсім бездоганно і мяч загубила.

70'

Передача Дятел на Апанащенко, Дарина програє в боротьбі, однак намагається дотягнутися до мяча, це їй вдається, але при спробі пробити мяч виносить подалі захисник.

67'

Соня Матіас [Португалія]. Потужний удар метрів з 25-ти понад стінкою, мяч пройшов повз воріт.

63'

Збивають Зінченко біля лінії поля у штрафному майданчику, але арбітр показую, що мяч потрібно вводити ударом від воріт.

62'

Знов передача з лівого флангу і Фришко не змогла завдати влучного удару головою.

60'

Пожежа у штрафному майданчику португалок, але ніхто у метушні так і не зміг замкнути навісну передачу з кутового.

57'

Сухорукова Наталія [Україна] замінюється на Зінченко Наталія [Україна]. До змін на поле рішився Анатолій Куцев.

56'

Дятел робить навісну передачу до воріт суперника, воротар все бачить і без проблем забирає мяч.

54'

Клаудіа Нето [Португалія].

53'

Фришко у дотик намагалася закинути на Дятел, але Віра не змогла наздогнати мяч і став легкою здобиччю Сімоеш.

50'

Гра знов переважно проходить у центрі поля, українки більш активні і кілька раз вже могли загострити гру, але до ударів справа не доходить.

47'

Обидві команди вийшли на поле без змін.

46'

Апанащенко та Фришко розіграли мяч, розпочався другий тайм.

45'

Едіт Фернандес (к) [Португалія]. Помилка українського захиста і Фернандес перекинула і захисників і необачно вийшовшу з воріт Баранову.

45'

Після розіграшу мяча з центра поля арбітр дає сигнал о перерві.

44'

Поступово наближається перерва і навпевно у гру українок будуть внесені зміни, португальська команда в цей момент виглядає не гірше нашіх дівчат. Так воно і сталося.

41'

Португальські футболістки зараз подовгу контролюють мяч та намагаються витянути українок з захисних ланок, але наші дівчата віддали ініціативу супернику і діють разюче на контратаках.

38'

Карла Коуту [Португалія]. З лівого флангу кручену передачу в свої руки на виході забирає Баранова.

35'

Гра трохи заспокоїлась і українки намагаються діяти більш конструктивно широко використовуючи фланги.

30'

Апанащенко Дар'я [Україна]. Відразу ж кілька нагод змарнували українки для ще одного взяття воріт, спочатку ніхто не вігукнувся на навісну передачу Пекур з лівого флангу, але Дятел наздогнала мяч біля лінії поля і віддала під удар на Сухорукову, та не зупинила з першого дотику мяч і теж відкатила його Чорній. Потужний постріл Тетяни відбиває над собою Сімоеш і зкидає у воротарську, там перша на підборі Апанащенко, але і удар Дарини приходиться у скупчення граців.

27'

Софія Вієйра [Португалія]. Ось і відповідь португалок, Фернандеш закинула за спини українським захисникам мяч на Вієйра та вже готувалася пробити, але Надія Баранова страхує своїх партнерів і ліквідує загрозу.

25'

Дятел Віра [Україна]. ПРострільна передача у штрафний, мяч опиняється у Дятел і удар Віри на техніку у дальній кут парує воротар гостей.

21'

Невелика пожежа у стані гостей після виконаного кутового, мяч потрапив в Лишафай, але Алла так і не змогла його переправити у ворота Сімоеш.

20'

Фришко Світлана [Україна]. Пекур на швидкості втекла від захисника по лівому краю і віддавала на Фришко у воротарську, але Світлана не змогла влучно пробити і мяч пролітає над поперечиною.

19'

Пекур Людмила [Україна]. Виконала з лівого флангу подачу в штрафний майданчик, але Світлана Фришко не змогла приборкати мяч і він перейшов до португалок, однак і ті з ним справитися не змогли і тільки під тиском Лишафай він вийшов за межі поля.

16'

Гра трохи змістилася в центр, обидві команди зараз допускають забагато браку в передачах і підйти ближче до воріт суперника не можуть.

12'

Збірна Португалії активізувалися і наша команда зтримує їх лише за допомоги контролю мячу не віддаючи передач на загострення.

10'

Українські дівчата не зупиняються на досягнутому і продовжують шукати шляхи до воріт Сімоеш, але пройти масовану оборону дуже складно.

7'

Дятел пройшла кількох гравців і виконала передачу у воротарську, але нікого з наших гравців там не було.

5'

Сухорукова Наталія [Україна]. Дарина Апанащенко отримала мяч на правому фланзі та віддала під навісну передачу Дятел, Віра подає у штрафний майданчик, Фришко не встигає, але на дальому куті мяч потрапив до вільної Сухорукової і Наталя покарала за необачність португальский захист - 1:0!!!

4'

Невеличке непорозуміння між захисниками та воротарем українок, але все минулося і наші дівчата розпочинають атаку.

3'

Поступово українки прибирають ініцативу до своїх рук і вимушують помилятися суперника під пресингом.

2'

Португалки пішли вперед та створили перший момент у воріт Баранової, але наш воротар с захистом діють впевненно.

1'

Першими мяч з центру поля розіграли наші гості, команда Португалії.

0'

Добрий вечір шановні вболівальники, ми розпочинаємо нашу текстову он-лайн трансляцію з Чернігова, де у рамках відбору до ЧЄ-2009 свій передостанній матч проведе жіноча національна збірна України, її суперником виступить команда Португалії. Команди зараз готуються до гри, а Ви маєте змогу ознайомитися зі стартовими складами граючих команд.

0'

Команди виходять на поле.

0'

Лунають національні гімни країн.

0'

Дівчата обмінялися рукопотисканнями, йдуть останні приготування до гри.

Офіційний сайт ФФУ
    Категорія: Збірні України | Переглядів: 1032 | Додав: stas-pavlenko | Рейтинг: 5.0/1 |