Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Погода

Головна » 2008 » Серпень » 10 » Карпати-2(Львів)-Єдність(Плиски) 2-1
    Карпати-2(Львів)-Єдність(Плиски) 2-1
    21:34

Гра проти команди «Єність» з Плисок виявилася для підопічних Володимира Вільчинського надважкою. І це не дивно, адже за «зелено-білих» грають практично діти, випускники СДЮШОР «Карпати». І боротися їм доводиться проти футболістів, які годяться їм у батьки. Однак якщо проявити характер – можна перемогти. Так і сталося вчора на стадіоні СКА.

«Карпати» забили першими. Гудима красиво прийняв м’яча, обіграв захисника і зробив точну передачу на дальню штангу, де ситуацію пильнував Андрій Левчук (на фото). Саме він і став автором першого гола. А за шість хвилин «Карпати» вдало розіграли кутовий – після серії передач м’яч влучив у руку гравцю «Єдності» і Задорожний реалізував пенальті – 2:0. Після серії поразок у «зелено-білих» з’явилася реальна нагода перемогти. Але для цього потрібно було втримати рахунок.

З початку другого тайму «Єдність» почала серйозно атакувати ворота Мартищука. За словами Володимира Вільчинського, його хлопці боролися як леви. «Команда проявила фантастичні бійцівські якості. А як же інакше? Скільки можна програвати? Тому гравці сьогодні боролися до кінця. Вони дуже хотіли перемогти».

Хотіла перемогти і «Єдність». За 15 хвилин до кінця матчу суддя призначив пенальті у ворота Мартищука за гру рукою Родіна. Оліщук пробив точно. І хоч «Єдність» тиснула зі всіх сторін, «Карпати» витримали і навіть мали ще кілька хороших нагод забити. Зокрема, кілька хороших нагод змарнував Гудима. Трохи помилився і Яджин, коли віддав останній пас. «Моментів у нас було більше. Непогано грали нападники, проте й захисники відпрацьовували до кінця. Степан Гірський боровся як лев – його вдарили в голову, є підозри на струс мозку. В кінці гри було дуже нервово. Суддя показав багато попереджень. Але добре, що ми таки перемогли. Це і психологічне розвантаження, і віра в себе і свої сили», - сказав Володимир Вільчинський.

«Карпати-2» - «Єдність» - 2:1
    Голи: Левчук, 20, Задорожний, 26 – Оліщук, 76.
    «Карпати-2»: Мартищук, Родін, Гірський (Підвірний, 80), Чоба, Табен, Чучман (Должанський, 83), Шевчук (Біловус, 60), Задорожний, Гудима, Левчук (Матяш, 90+3), Денис (Яджин, 46, Гринишин, 90+1).