Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Погода

Головна » 2008 » Липень » 7 » Нагородження випускників.
    Нагородження випускників.
    09:59
    Вчора у приміщенні прес – центру   ФК „Десна” відбулося урочисте нагородження команди „Десна (U17)” котра на чемпіонаті України серед команд 1991 року народження виборола третє місце серед 80 учасників.
    Нагадаємо, що на чемпіонаті України, фінал якого проходив у Києві на стадіоні ім. Баннікова, наші хлопці у своїй групі вибороли перше місце, а у фінальному турнірі вибороли третє місце, що дозволяє з наступного сезону заявитися до змагань вищої ліги.
    А також випускникам були вручені свідоцтва про закінчення футбольної школи.