""  


Субота, 23.09.2017, 23:59

Вітаю Вас Кузміч | RSS



Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...




Меню сайту





Випадкове фото 




Наше опитування

Як Вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 356

  • Обговорити на форумі

  •      Платна реклама              

    Футбольный досуг и отдых популярен во многих городах. Киев и Москва особенно развиты в этом плане.

    • Календар матчів

    1-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    20.07.2008 Нафтовик-Укрнафта -Комунальник 3:1
    20.07.2008 Закарпаття -Княжа 2:0
    20.07.2008 Десна -Фенікс-Іллічовець 0:0
    20.07.2008 Динамо-2 -ПФК Севастополь 1:2
    20.07.2008 ІгроСервіс -Геліос 3:0
    20.07.2008 Сталь -Енергетик 2:0
    20.07.2008 ПФК Олександрія -Дністер 1:2
    20.07.2008 Волинь -Кримтеплиця 0:2
    04.09.2008 Оболонь -Прикарпаття 1:1

    2-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    27.07.2008 Нафтовик-Укрнафта -Закарпаття 1:0
    27.07.2008 Дністер -Волинь 1:3
    27.07.2008 Енергетик -ПФК Олександрія 0:3
    27.07.2008 Геліос -Сталь 2:0
    27.07.2008 ПФК Севастополь -ІгроСервіс 3:1
    27.07.2008 Фенікс-Іллічовець -Динамо-2 3:1
    27.07.2008 Княжа -Оболонь 1:2
    27.07.2008 Комунальник -Кримтеплиця 1:2
    29.07.2008 Прикарпаття -Десна 0:0

    3-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    01.08.2008 Закарпаття -Комунальник 2:1
    01.08.2008 Оболонь -Нафтовик-Укрнафта 3:2
    01.08.2008 ІгроСервіс -Фенікс-Іллічовець 1:0
    01.08.2008 Сталь -ПФК Севастополь 1:2
    01.08.2008 ПФК Олександрія -Геліос 2:1
    01.08.2008 Волинь -Енергетик 2:0
    01.08.2008 Кримтеплиця -Дністер 4:0
    03.08.2008 Десна -Княжа 0:0
    03.08.2008 Динамо-2 -Прикарпаття 0:3

    4-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    10.08.2008 Нафтовик-Укрнафта -Десна 1:0
    10.08.2008 Закарпаття -Оболонь 3:2
    10.08.2008 Енергетик -Кримтеплиця 0:1
    10.08.2008 Геліос -Волинь 1:0
    10.08.2008 Фенікс-Іллічовець -Сталь 2:2
    10.08.2008 Прикарпаття -ІгроСервіс 2:0
    10.08.2008 Княжа -Динамо-2 2:2
    10.08.2008 Комунальник -Дністер 2:4
    11.08.2008 ПФК Севастополь -ПФК Олександрія 3:1

    5-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    15.08.2008 Динамо-2 -Нафтовик-Укрнафта 1:1
    16.08.2008 Оболонь -Комунальник 5:0
    16.08.2008 Десна -Закарпаття 0:1
    16.08.2008 ІгроСервіс -Княжа 1:0
    16.08.2008 Сталь -Прикарпаття 1:0
    17.08.2008 ПФК Олександрія -Фенікс-Іллічовець 2:0
    17.08.2008 Волинь -ПФК Севастополь 3:0
    17.08.2008 Кримтеплиця -Геліос 1:2
    17.08.2008 Дністер -Енергетик 1:1

    6-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    23.08.2008 Нафтовик-Укрнафта -ІгроСервіс 2:4
    23.08.2008 Оболонь -Десна 3:2
    23.08.2008 Геліос -Дністер 0:1
    23.08.2008 Фенікс-Іллічовець -Волинь 1:2
    23.08.2008 Княжа -Сталь 1:3
    24.08.2008 ПФК Севастополь -Кримтеплиця 1:2
    24.08.2008 Прикарпаття -ПФК Олександрія 0:2
    24.08.2008 Комунальник -Енергетик 2:1
    26.08.2008 Закарпаття -Динамо-2 1:1

    7-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    29.08.2008 Волинь -Прикарпаття 1:2
    30.08.2008 Десна -Комунальник 2:0
    30.08.2008 Сталь -Нафтовик-Укрнафта 2:1
    30.08.2008 Дністер -ПФК Севастополь 1:1
    31.08.2008 Динамо-2 -Оболонь 0:0
    31.08.2008 ІгроСервіс -Закарпаття 1:1
    31.08.2008 ПФК Олександрія -Княжа 1:1
    31.08.2008 Кримтеплиця -Фенікс-Іллічовець 2:2
    31.08.2008 Енергетик -Геліос 2:1

    8-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    06.09.2008 Нафтовик-Укрнафта -ПФК Олександрія 1:1
    06.09.2008 Фенікс-Іллічовець -Дністер 2:1
    06.09.2008 Комунальник -Геліос 2:0
    07.09.2008 Закарпаття -Сталь 2:0
    07.09.2008 ПФК Севастополь -Енергетик 1:0
    07.09.2008 Прикарпаття -Кримтеплиця 2:1
    07.09.2008 Княжа -Волинь 3:0
    09.09.2008 Оболонь -ІгроСервіс 6:0
    12.11.2008 Десна -Динамо-2 2:1

    9-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    18.09.2008 Динамо-2 -Комунальник 1:1
    18.09.2008 ІгроСервіс -Десна 3:0
    18.09.2008 Сталь -Оболонь 0:2
    18.09.2008 ПФК Олександрія -Закарпаття 1:0
    18.09.2008 Волинь -Нафтовик-Укрнафта 3:2
    18.09.2008 Кримтеплиця -Княжа 1:3
    18.09.2008 Дністер -Прикарпаття 1:0
    18.09.2008 Енергетик -Фенікс-Іллічовець 1:2
    18.09.2008 Геліос -ПФК Севастополь 0:1

    10-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    23.09.2008 Нафтовик-Укрнафта -Кримтеплиця 1:0
    23.09.2008 Закарпаття -Волинь 2:0
    23.09.2008 Оболонь -ПФК Олександрія 4:3
    23.09.2008 Десна -Сталь 2:1
    23.09.2008 Динамо-2 -ІгроСервіс 3:1
    23.09.2008 Фенікс-Іллічовець -Геліос 2:3
    23.09.2008 Прикарпаття -Енергетик 1:1
    23.09.2008 Княжа -Дністер 0:2
    23.09.2008 Комунальник -ПФК Севастополь 2:6

    11-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    28.09.2008 ІгроСервіс -Комунальник 2:0
    28.09.2008 Сталь -Динамо-2 0:2
    28.09.2008 ПФК Олександрія -Десна 0:1
    28.09.2008 Волинь -Оболонь 3:2
    28.09.2008 Кримтеплиця -Закарпаття 0:4
    28.09.2008 Дністер -Нафтовик-Укрнафта 1:1
    28.09.2008 Енергетик -Княжа 1:1
    28.09.2008 Геліос -Прикарпаття 2:1
    29.09.2008 ПФК Севастополь -Фенікс-Іллічовець 2:1

    12-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    04.10.2008 Нафтовик-Укрнафта -Енергетик 3:1
    04.10.2008 Десна -Волинь 0:1
    04.10.2008 Княжа -Геліос 1:1
    05.10.2008 Закарпаття -Дністер 4:1
    05.10.2008 Оболонь -Кримтеплиця 2:1
    05.10.2008 Динамо-2 -ПФК Олександрія 1:1
    05.10.2008 ІгроСервіс -Сталь 1:1
    05.10.2008 Прикарпаття -ПФК Севастополь 2:6
    05.10.2008 Комунальник -Фенікс-Іллічовець 0:2

    13-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    11.10.2008 Сталь -Комунальник 1:0
    11.10.2008 Волинь -Динамо-2 1:1
    11.10.2008 Енергетик -Закарпаття 1:2
    11.10.2008 Геліос -Нафтовик-Укрнафта 0:1
    11.10.2008 ПФК Севастополь -Княжа 0:1
    12.10.2008 ПФК Олександрія -ІгроСервіс 2:1
    12.10.2008 Кримтеплиця -Десна 0:0
    12.10.2008 Дністер -Оболонь 1:3
    27.11.2008 Фенікс-Іллічовець -Прикарпаття 2:1

    14-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    18.10.2008 Закарпаття -Геліос 2:1
    18.10.2008 Оболонь -Енергетик 3:0
    18.10.2008 Десна -Дністер 1:3
    18.10.2008 Сталь -ПФК Олександрія 2:1
    18.10.2008 Княжа -Фенікс-Іллічовець 1:2
    19.10.2008 Нафтовик-Укрнафта -ПФК Севастополь 1:2
    19.10.2008 Динамо-2 -Кримтеплиця 2:2
    19.10.2008 ІгроСервіс -Волинь 2:3

    15-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    24.10.2008 Волинь -Сталь 1:1
    24.10.2008 Геліос -Оболонь 1:2
    24.10.2008 Фенікс-Іллічовець -Нафтовик-Укрнафта 2:2
    25.10.2008 Дністер -Динамо-2 1:2
    25.10.2008 Енергетик -Десна 1:2
    25.10.2008 ПФК Севастополь -Закарпаття 3:1
    26.10.2008 Кримтеплиця -ІгроСервіс 2:4
    26.10.2008 Прикарпаття -Княжа 0:2

    16-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    02.11.2008 Нафтовик-Укрнафта -Прикарпаття 3:0
    02.11.2008 Десна -Геліос 1:0
    02.11.2008 Динамо-2 -Енергетик 3:2
    02.11.2008 ІгроСервіс -Дністер 2:2
    03.11.2008 Закарпаття -Фенікс-Іллічовець 1:0
    03.11.2008 Оболонь -ПФК Севастополь 6:0
    03.11.2008 Сталь -Кримтеплиця 0:0
    03.11.2008 ПФК Олександрія -Волинь 2:2

    17-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    07.11.2008 Кримтеплиця -ПФК Олександрія 2:1
    08.11.2008 Дністер -Сталь 1:2
    08.11.2008 Геліос -Динамо-2 2:2
    08.11.2008 ПФК Севастополь -Десна 0:1
    08.11.2008 Фенікс-Іллічовець -Оболонь 1:1
    08.11.2008 Прикарпаття -Закарпаття 1:3
    09.11.2008 Енергетик -ІгроСервіс 0:1
    09.11.2008 Княжа -Нафтовик-Укрнафта 3:0

    18-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    15.11.2008 Кримтеплиця -Волинь 1:0
    15.11.2008 Геліос -ІгроСервіс 1:1
    15.11.2008 Княжа -Закарпаття 1:3
    16.11.2008 Дністер -ПФК Олександрія 1:1
    16.11.2008 Енергетик -Сталь 1:3
    16.11.2008 ПФК Севастополь -Динамо-2 1:0
    16.11.2008 Фенікс-Іллічовець -Десна 1:2
    16.11.2008 Прикарпаття -Оболонь 3:3

    19-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    21.11.2008 Закарпаття -Нафтовик-Укрнафта 1:3
    21.11.2008 Сталь -Геліос 2:1
    21.11.2008 ПФК Олександрія -Енергетик 1:1
    23.11.2008 Оболонь -Княжа 2:1
    23.11.2008 Десна -Прикарпаття 0:0
    23.11.2008 Динамо-2 -Фенікс-Іллічовець 2:2
    23.11.2008 ІгроСервіс -ПФК Севастополь 4:2
    23.11.2008 Волинь -Дністер 0:1

    20-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    29.03.2009 Нафтовик-Укрнафта -Оболонь 0:1
    29.03.2009 Дністер -Кримтеплиця 0:0
    29.03.2009 Геліос -ПФК Олександрія 1:3
    29.03.2009 ПФК Севастополь -Сталь 0:0
    29.03.2009 Фенікс-Іллічовець -ІгроСервіс 0:0
    29.03.2009 Княжа -Десна -:+
    30.03.2009 Енергетик -Волинь 0:0
    11.06.2009 Прикарпаття -Динамо-2

    21-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    04.04.2009 Оболонь -Закарпаття 0:0
    04.04.2009 Динамо-2 -Княжа +:-
    04.04.2009 ІгроСервіс -Прикарпаття 1:0
    04.04.2009 Сталь -Фенікс-Іллічовець 1:2
    05.04.2009 Десна -Нафтовик-Укрнафта 1:0
    05.04.2009 ПФК Олександрія -ПФК Севастополь 1:0
    05.04.2009 Кримтеплиця -Енергетик 0:3
    06.04.2009 Волинь -Геліос 3:0

    22-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    10.04.2009 Прикарпаття -Сталь 2:1
    11.04.2009 Закарпаття -Десна 3:1
    11.04.2009 Енергетик -Дністер 0:0
    11.04.2009 Фенікс-Іллічовець -ПФК Олександрія 0:0
    12.04.2009 Нафтовик-Укрнафта -Динамо-2 2:2
    12.04.2009 Геліос -Кримтеплиця 0:1
    12.04.2009 ПФК Севастополь -Волинь 4:1
    12.04.2009 Княжа -ІгроСервіс -:+

    23-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    17.04.2009 Десна -Оболонь 3:2
    17.04.2009 Динамо-2 -Закарпаття 1:1
    17.04.2009 ІгроСервіс -Нафтовик-Укрнафта 3:0
    17.04.2009 Сталь -Княжа +:-
    17.04.2009 ПФК Олександрія -Прикарпаття 2:1
    17.04.2009 Волинь -Фенікс-Іллічовець 1:0
    17.04.2009 Кримтеплиця -ПФК Севастополь 1:1
    17.04.2009 Дністер -Геліос 1:1

    24-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    22.04.2009 Нафтовик-Укрнафта -Сталь 1:1
    22.04.2009 Закарпаття -ІгроСервіс 1:0
    22.04.2009 Геліос -Енергетик 1:0
    22.04.2009 ПФК Севастополь -Дністер 1:1
    22.04.2009 Фенікс-Іллічовець -Кримтеплиця 0:1
    22.04.2009 Прикарпаття -Волинь 0:4
    22.04.2009 Княжа -ПФК Олександрія -:+
    30.04.2009 Оболонь -Динамо-2 0:1

    25-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    26.04.2009 Динамо-2 -Десна 2:2
    26.04.2009 ІгроСервіс -Оболонь 1:2
    26.04.2009 Сталь -Закарпаття 1:1
    26.04.2009 ПФК Олександрія -Нафтовик-Укрнафта 0:0
    26.04.2009 Кримтеплиця -Прикарпаття 1:0
    26.04.2009 Дністер -Фенікс-Іллічовець 2:0
    26.04.2009 Енергетик -ПФК Севастополь 2:1
    27.04.2009 Волинь -Княжа +:-

    26-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    02.05.2009 Закарпаття -ПФК Олександрія 2:1
    02.05.2009 Десна -ІгроСервіс 1:0
    02.05.2009 ПФК Севастополь -Геліос 1:0
    02.05.2009 Княжа -Кримтеплиця -:+
    03.05.2009 Фенікс-Іллічовець -Енергетик 3:2
    03.05.2009 Прикарпаття -Дністер 0:5
    04.05.2009 Нафтовик-Укрнафта -Волинь 3:1
    04.05.2009 Оболонь -Сталь 6:2

    27-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    08.05.2009 Волинь -Закарпаття 3:2
    09.05.2009 Сталь -Десна 2:0
    09.05.2009 ПФК Олександрія -Оболонь 1:0
    09.05.2009 Кримтеплиця -Нафтовик-Укрнафта 3:1
    09.05.2009 Дністер -Княжа +:-
    09.05.2009 Енергетик -Прикарпаття 2:0
    09.05.2009 Геліос -Фенікс-Іллічовець 0:1
    11.05.2009 ІгроСервіс -Динамо-2 0:1

    28-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    14.05.2009 Нафтовик-Укрнафта -Дністер 1:1
    14.05.2009 Закарпаття -Кримтеплиця 1:1
    14.05.2009 Оболонь -Волинь 4:3
    14.05.2009 Десна -ПФК Олександрія 0:0
    14.05.2009 Фенікс-Іллічовець -ПФК Севастополь 0:0
    14.05.2009 Прикарпаття -Геліос 1:0
    14.05.2009 Княжа -Енергетик -:+
    15.05.2009 Динамо-2 -Сталь 0:0

    29-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    19.05.2009 Сталь -ІгроСервіс 1:1
    19.05.2009 ПФК Олександрія -Динамо-2 2:0
    19.05.2009 Волинь -Десна 0:4
    19.05.2009 Кримтеплиця -Оболонь 2:1
    19.05.2009 Дністер -Закарпаття 1:3
    19.05.2009 Енергетик -Нафтовик-Укрнафта 1:1
    19.05.2009 Геліос -Княжа +:-
    22.05.2009 ПФК Севастополь -Прикарпаття 3:0

    30-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    24.05.2009 Нафтовик-Укрнафта -Геліос 2:2
    24.05.2009 Закарпаття -Енергетик 1:0
    24.05.2009 Оболонь -Дністер 3:1
    24.05.2009 Десна -Кримтеплиця 2:3
    24.05.2009 Динамо-2 -Волинь 3:2
    24.05.2009 ІгроСервіс -ПФК Олександрія 1:2
    24.05.2009 Княжа -ПФК Севастополь -:+
    27.05.2009 Прикарпаття -Фенікс-Іллічовець 0:0

    31-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    29.05.2009 ПФК Олександрія -Сталь 2:0
    29.05.2009 Волинь -ІгроСервіс 3:1
    29.05.2009 Кримтеплиця -Динамо-2 1:2
    29.05.2009 Дністер -Десна 1:0
    29.05.2009 Енергетик -Оболонь 2:1
    29.05.2009 Геліос -Закарпаття 0:1
    29.05.2009 ПФК Севастополь -Нафтовик-Укрнафта 0:1
    29.05.2009 Фенікс-Іллічовець -Княжа +:-

    32-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    03.06.2009 Нафтовик-Укрнафта -Фенікс-Іллічовець 3:1
    03.06.2009 Закарпаття -ПФК Севастополь 2:0
    03.06.2009 Оболонь -Геліос 3:0
    03.06.2009 Десна -Енергетик 1:0
    03.06.2009 Динамо-2 -Дністер 2:1
    03.06.2009 ІгроСервіс -Кримтеплиця 2:1
    03.06.2009 Сталь -Волинь 0:0
    03.06.2009 Княжа -Прикарпаття -:+

    33-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    08.06.2009 Волинь -ПФК Олександрія 2:1
    08.06.2009 Кримтеплиця -Сталь 2:0
    08.06.2009 Дністер -ІгроСервіс 3:0
    08.06.2009 Енергетик -Динамо-2 2:0
    08.06.2009 Геліос -Десна 3:1
    08.06.2009 ПФК Севастополь -Оболонь 1:4
    08.06.2009 Фенікс-Іллічовець -Закарпаття 1:2
    08.06.2009 Прикарпаття -Нафтовик-Укрнафта 1:1

    34-й Тур

    Дата Команди Рахунок
    14.06.2009 Нафтовик-Укрнафта -Княжа
    14.06.2009 Закарпаття -Прикарпаття
    14.06.2009 Оболонь -Фенікс-Іллічовець
    14.06.2009 Десна -ПФК Севастополь
    14.06.2009 Динамо-2 -Геліос
    14.06.2009 ІгроСервіс -Енергетик
    14.06.2009 Сталь -Дністер
    14.06.2009 ПФК Олександрія -Кримтеплиця

    Форма входу






    Календар новин

    «  Вересень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

              Онлайн трансляції        





    Пошук





    Друзі сайту

    Попробовать досуг в москве должен каждый. Ведь, все знают что настоящий московский досуг очень интересен.
             Банери на наш сайт       





    Футбол Чернігівщини © 2017