Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

•      Платна реклама

Погода

Головна » Архів матеріалів
    « 1 2 3 4 5 6 7 ... 43 44 »
    Саме так всуботу стартував новий чемпіонат і вже є перша сенсація після першого туру, ФК.Агротрейд з села Припутні що на Ічнянщині з впевненим рахунком 3-0 в себе вдома обіграли лідера чемпіонату команду ФК.Ніжин і вийшли на перше місце після першого туру, ось  результати всіх матчів:

ФК.Агротрейд - ФК.Ніжин       3 - 0
    ФК.Єдність-2 - ФК.Славутич  1 - 0
    ФК.Авангард - ФК.Ревна        1 - 0
    ФК.ЮСБ - ФК.Полісся (Д)        0 - 1
    ФК.Полісся (К) - ФК.Шина - буде зіграний 20 травня 2009 о 16-00.
    Категорія: Чемпіонат області |   |  Просмотров: 1485 |  Дата: 18.05.2009 | Рейтинг: 4.5/4 | Комментарии (0)

Легенда       Іллічівка

1                         0

16 мая. Текстильщик.~500 зрителей. температура +25, солнечно. начало 16.00

Голы: Корниевец, 26

Лобановский в воротах, Андропов с Кикабидзе на трибунах, собака на поле, кандидат в мэры в погоне за обнаженными телами и подозрение на беременность в отчете игры 4-го тура женской лиги на Текстильщике

Категорія: Ж.Ф.К.Легенда |   |  Просмотров: 2313 |  Дата: 17.05.2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

Так уж получилось, что в группе «А», где по ходу сезона с пробега снялись сразу пять коллективов (практически каждый третий!), многим оставшимся в строю клубам приходится решать вопрос – чем занимать возникающие тут и там паузы. «Нафком» и «Еднисть» такое окно заполнили спаррингом, который прошел в Броварах на стадионе «Спартак».
    Категорія: Ф.К.Єдність |   |  Просмотров: 1217 |  Дата: 17.05.2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

Календарний матч між «Десною» і ПФК «Олександрія» став дебютним для нового президента чернігівського клубу Олександра Поворознюка. Футболістам пообіцяли виплатити всі борги, але це не допомогло їм обіграти суперників - нічия 0:0. Причому цікавого в матчі було рівно на 2 хвилини. На 2 хвилини компенсовані арбітром до 1 і 2 таймів.

Гості мали помітну перевагу, швидше пересувалися попереду, але моментів, після яких гравцям і вболівальникам доводилося би хапатися за голову, не було.

45 хвилин такої відверто нудної гри закінчилися трьома поспіль кутовими від олександрійців. І всі три стали небезпечними. Особливо останній, коли Кирилова забули на дальній стійці і молдованин з українським паспортом бив головою з метра в незахищені ворота. На щастя, мимо. За півхвилини Кирилов все ж забив, але заліз при цьому у відвертий офсайд.

Друга половина матчу пройшла жвавіше, але для того, щоб перелічити моменти протягом основного часу гри, вистачить 2 пальців. Один з них для згадки про класний прохід лівим флангом Смалька (накрутив відразу трьох чернігівців) і ледь неточний удар в дальній кут. Інший – для виходу сам на сам Кирилова, який весь матч відіграв на грані офсайду і один раз таки втік від Щедракова і Боровкова. На його удар метрів з 14 класно зреагував Федоренко.

А потім знову компенсований час, який додав адреналіну. Запорожан зі штрафного (з кута карного майданчика) пробив в нижній ближчий кут, куди вчасно кинувся Федоренко. Чернігівський воротар тут же розпочав атаку власної команди і Шарпар, обігравши в чужій штрафній зоні двох суперників, з розвороту бив з 10 метрів. Як зумів зреагувати Паньків – пояснити,мабуть,і він сам не зможе.

Як підсумок – нулі на табло. Що, з огляду на 90 хвилин основного часу, цілком закономірно

turnir.com.ua
    Категорія: Ф.К.Десна |   |  Просмотров: 2551 |  Дата: 15.05.2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

Мовчати не можна, або Відповідь болільників на брехню Олексія Савченка
    Кожного тижня в поштові скриньки чернігівців потрапляє безкоштовна газета „За Чернігів”, яку видає однойменна громадська організація.

Олександр Поворознюк - фото з сайту fcdesna.at.ua
    13 травня Олександр Поворознюк отримав повні права на футбольний клуб «Десна» і став його президентом. Попередник Валерій Коротков відмовився від управління і власності через проблеми зі здоров’ям. Після матчу з «Олександрією» пан Поворознюк поділився з журналістами своїми враженнями і планами на майбутнє. Знайомимо вас з деякими цитатами нового президента.

Коротку прес-конференцію для журналістів перед футбольним матчем "Десна"-"Олександрія" дала заступник чернігівського міського голови з гуманітарних питань Оксана Тунік-Фриз.

Віце-президент ФК «Десна» Іван Чаус щойно підтвердив «Високому
    Валу» інформацію про те, що у чернігівської футбольної команди «Десна»
    з’явиться новий власник.

Принципова перемога: «Житлобуд» (Харків) – «Легенда» – 0:1
    На гру з харківським „Житлобудом” футболісток „Легенди” зазвичай налаштовувати не треба, бо цей суперник для них найпринциповіший.

Футболістка Надія Баранова: Від гарного життя з дому б ніхто не їхав
    Національна збірна України з футболу серед жінок уперше завоювала путівку у фінал чемпіонату Європи.