Ласкаво просимо на сайт "Футбол на Чернігівщині!Сайт розкаже вам,про футбол нашого регіону...

Всього відповідей: 369

• Обговорити на форумі

•      Платна реклама

Погода

Головна » 2009 » Червень » 4 » „Легенда” – „Ятрань” Умань – 9:0. Бенефіс Юлії Корнієвець
    „Легенда” – „Ятрань” Умань – 9:0. Бенефіс Юлії Корнієвець
    15:09

Футбольний матч „ЛЕГЕНДА” (Чернігів) – „ЯТРАНЬ” (Умань) відбувся 2 червня у Чернігові на стадіоні „Текстильник” за присутності 150 глядачів.

Всі питання щодо переможця в даному матчі були зняті вже в дебюті поєдинку, коли упродовж шести стартових хвилин Юлія Корнієвець тричі вражала ворота уманської команди.

Після такого „урагану” забитих м’ячів гра перейшла у повільний стан, але наприкінці першого тайму Юлія ще раз змушує гостей розпочати гру з центру поля. Цей м’яч для неї став ювілейним, 100-м за час виступів у „Легенді”. Але й на цьому Юлія Корнієвець не заспокоїлась.

Навіть після перерви, коли тренери „Легенди” поміняли більш ніж половину складу, склалось враження, що вся команда продовжує грати на Юлію. І вона ще тричі „розписувалась” у воротах суперника.

У підсумку 9:0 і 7 м’ячів з дев’яти - на рахунку Юлії Корнієвець. Таким чином, вона не тільки наздогнала в суперечці кращих бомбардирів „Легенди” Олену Ходирєву (яка мала рівно 100 забитих м’ячів, але у звітному матчі не грала), а й обійшла її.

Юлія Корнієвець – 1986 р. народження, вихованка запорізького футболу. В „Легенду” запрошена у 2002 році з донецької „Дончанки”. Амплуа – нападаюча. Перший матч за чернігівську команду провела 15.4.2002 („Легенда” – ЦПОР Донецьк).

На сьогодні у складі „Легенди” провела 104 матчі, забила 103 м’ячі. Ставала кращим бомбардиром команди у 2005, 2006 і 2008 роках. Рекордсмен „Легенди” по кількості забитих м’ячів упродовж одного сезону (2005, 34 м’ячі). За національну збірну України провела 6 матчів, забила 2 м’ячі.

Наступний матч „Легенда” зіграє 9 червня в Донецьку з місцевою „Дончанкою”.

Результати решти матчів 6-го туру: „Житлобуд” (Харків) – „Атекс” (Київ) – 11:0, „Родина” (Костопіль) – „Дончанка” (Донецьк) – 1:2.